Hakkımızda

PCSTUR Dünyasına Hoşgeldiniz;

Bizler PCSTUR ailesi olarak Belgrad ve İstanbul ofislerimizden tüm Balkanlar, Orta Avrupa ( Çek Cumhuriyeti – Avusturya – Macaristan ), Küba, Rusya, Ukrayna, Belarus destinasyonlarında partnerlerimize seyahat seçenekleri sunmaktayız.

Partnerlerimiz misafirlerine en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmayı hedeflemiş, tur operatörleri ve tüm dünyadaki seyahat acentelerinden oluşmaktadır.

Bugün 17 ülkede Türk, Alman, Rus, İran ve Malezya gibi pazarlarda DMC departmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Kısa vadedeki hedeflerimiz arasında, Dünya’da en fazla tercih edilen bu 7 destinasyonuda, kaliteli hizmet ile sizlere ulaştırmak bulunmaktadır. (İskandinavya, Benelüks, Fransa, İtalya, İspanya, Kuzey Afrika ve Orta Doğu Ülkeleri)

Firmamız, MİCE taleplerinize de hızlı ve çözüm odaklı yaklaşıyor; çok sayıda özel sektör şirketine (çoğunlukla uluslararası şirketler), resmi ve yarı resmi kuruluşlara ve bölümlerine hizmet veriyoruz.

Servislerimizdeki öncelikli prensibimiz "Sıfır Hata" ile ‘’Memnuniyeti’’ sağlamaktır. Güvencemiz, tutarlı ve güler yüzlü hizmet sunmak için çalışan deneyimli, profesyonel ekip arkadaşlarımızın tecrübelerinden gelir. Firmamız, en kaliteli hizmeti ve en iyi seyahat seçimini sunmak suretiyle toplam müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve bunlara cevap vermek için her fırsat tarafımızca itinayla değerlendirilmektedir.

Enerji ve coşkumuz, hizmetlerimiz sonrasında aldığımız olumlu referanslarla her gün artmaktadır.

Seyahatin keyfini ve paylaşımını tecrübe eden her misafir bizlerin her zaman en özel memnuniyet kaynağı olacaktır.

∙ Destinasyon yönetimi

∙ İş Seyahatleri

∙ Incentive ve Kongre Grupları

∙ F.I.T. & Grup Seyahatleri

∙ Otel Konaklama

∙ Otobüslü Turlar

∙ Transferler ve Extra seyahatler

∙ Grup Bilet İşlemleri

∙ Grup Turları

∙ Fuar Hizmetleri

 

PCSTUR Ailesi

 

​TURSAB    A - 9662

 

 

 

 

PCS Tur © Tüm Hakları Saklıdır.