M.I.C.E

Kurumsal Seyahat Yönetimi

 

Türkiye’de kurumsal seyahat yönetimi uzmanlığı ve yıllardır süren dünya çapında deneyime sahibiz. Müşterilerimizin büyük çoğunluğu küçük, orta ve büyük ölçekli kurumlardan ve bir bölümü de çok uluslu şirketlerden oluşmaktadır. Seyahat maliyetlerinizin düşürülüp servis kalitenizin ölçülebilir şekilde yükseltilmesi ve raporlamalar,kurumsal seyahat yönetimimizin parçalarıdır.

 

 •          Müşteri yönetim danışmanlığınızı bizzat biz yapıyoruz. Çünkü seyahat olgusunun her ayrıntısını biliyoruz. Dolayısıyla seyahat politikanızı oluştururken ilk desteğinizi bizler veriyoruz.
 •          Raporlar: Güvenlik ihtiyaçlarınız için çalışanlarınızın, arzu ettiğiniz tarihte nerede olduklarını görebileceğiniz raporlar dâhil, aramızdaki tüm operasyon ve ticari ilişkiyle ilgili detayları birçok kırılımda da tarafımızdan istediğiniz anda görebileceksiniz.
 •      Kimin, nereye ne kadar ödeyerek uçtuğunu;
 •      Biletlerinizdeki KDV ve vergi tutarı;
 •      Hangi hava yollarını kullanıldığı;
 •      Değişiklik ve iadelerden kaynaklı ceza tutarlarını;
 •          7/24 acil durum telefon hattı ile dünyanın her yerinden bize ulaşabilirsiniz.
 •          Vize koordinasyon hizmetimizle, kurumsal müşterilerimizi vize ihtiyaçları konusunda bilgilendiriyor, mümkün olan elçilik ve konsolosluklarla vize başvurularını koordine ediyor ve müşterilerimize kişisel refakat ediyoruz.
 •          Global Otel Programlarımız ile dünya çapında en avantajlı fiyatları sağlıyoruz. Kurumunuza özel dünya çapında en uygun fiyatları kullanarak rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Memnuniyet değerlendirmelerini çok önemsiyoruz. Sizden aldığımız dönüşlerle her gün daha ileriye gidiyoruz.
 •         Yılın her günü sizinleyiz. İstanbul Kadıköy’deki merkezimizde 365 gün boyunca kesintisiz hizmet veriyoruz.
 •         Konaklama maliyetinizi azaltıp, fiyat güvenliği sağlıyoruz.
 •         Operasyonel yükü azaltıp zaman tasarrufu sağlıyoruz. Konaklama ve seyahat harcamalarınızı hizmet kategorisi bazında tek fatura olarak alma kolaylığı sunar ve firmanızı operasyonel yükten kurtarır ayrıca PCSTUR seyahat ve konaklamaya dair bütün planlamayı firmanız adınıza gerçekleştirir. Detaylarla ilgilenmenize gerek kalmaz.
 •         Kişiye özel ayrıcalıklarla, çalışan memnuniyeti sağlar. Çalışanlarının konaklama seçeneklerini ayarlayabilme, sınırlayabilme ya da ekstra özellikler ekleyebilme imkânı verir, çalışanlarınız masraf fişi toplamak zorunda kalmaz, asıl işlerine odaklanarak performanslarını artırırlar, seyahat giderleri için ayrılan bütçeyi nakit olarak yanlarında taşıma yükünü yaşamazlar ve seyahat planlamalarını kısa sürede gerçekleştirir.

 

Kurumsal Hizmetlerimiz

 

REZERVASYON HİZMETLERİ

Tüm Dünya havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri bizde! Kullandığımız rezervasyon sistemleri sayesinde istediğiniz yere uçmanız ve yolculuğa dair temel ihtiyaçlarınızı tarafımızdan rezerve etmeniz mümkün. Yolculuğa başlamadan önce, 150.000 otel seçeneği arasından istediğinizi seçip yer ayırtabiliyor; seçkin firmalardan araba kiralayabiliyorsunuz. Tüm bunların en kolay yolu PCSTUR.

 

VİZE HİZMETLERİ

Vize koordinasyonunuzu seyahatinizle birlikte koordine ediyoruz. Akredite olduğumuz tüm elçilik ve konsolosluklarda mümkün ise işlemleri sizin adınıza yürütüyor veya evrakınızı hazırlıyoruz. Bunu yaparken paylaştığınız bilgilerin gizliliği ve güvenliğine dikkat ediyor, tüm işlemleri kamera görüntüleri dâhil kayıt altına alıyoruz. PCSTUR’daki departmanlardan biri de Vize Departmanı. Bu bölümde çalışan arkadaşlarımız, bütün konsolosluklarda kurumumuzun güvenilirliğini sağlayarak uzmanlıklarına ulaştılar. Bu uzmanlar, grubunuz için gerekli bütün vizeleri kolaylıkla almanızı sağlayacaktır.

 

24 SAAT HİZMET

Yanınızda olmaya söz verdiğimize göre bunu aralıksız olarak yapmalıyız. Yurt içinde ve Yurt dışında size vereceğimiz özel cep telefonu numaralarını tuşlayarak ve günün her saatinde gereksinimlerinize karşılık alacaksınız.

 

IMPLANT OFİSLER

Yıllık bilet cirosu belirli miktarı aşan müşterilerimizin iş yeri bünyesinde ofisler açarak hizmetimizi bir üst kademeye taşıyoruz. Bu durum, harcamalarınızı ve seyahat planlarınızı ayarlarken kurumunuza uygun çözümler oluşturmanızı sağlıyor.

 

TOPLANTI VE ORGANİZASYON YÖNETİMİ

Kişisel ya da grup olarak aklınızdan geçirdiğiniz her türlü organizasyonda biz yanınızdayız. Dünyanın dört bir yanını kapsayan lokasyon bilgimiz ve her türden toplantıların yönetimi konusundaki deneyimimizle sizinleyiz. Boyutu ve kişi sayısı hiç önemli değil. Yurt içi ve yurt dışında katılmak ya da düzenlemek istediğiniz aktivitelerinizi planlıyor ve uyguluyoruz. Memnuniyeti odak noktamızda tutuyoruz.

 

TEŞVİK GEZİLERİ

Çalışanlarınızın performans grafiklerini yükseltmek, kuruma bağlılıklarını ve bilgi seviyelerini arttırmak ve bunu onlara bir ödül şeklinde sunmak. Konu bu olunca, en mantıklı seçim teşvik gezileri. Dünya büyük bir gezegen. Sayısız lokasyonda binlerce konaklama noktası var. Birini seçin ve gezinizin konseptini belirleyin. Kültürel turlar, eğlence, bütçe, profil ve takvim gibi detaylarıysa bize bırakın.

 

BAYİ GEZİLERİ

Kurumun tüm bileşenlerini bir araya toplayıp koordinasyonu arttırmak zor bir uğraş. Belki de daha önce birbirini hiç görmemiş çok sayıda insanı ortak hedefe yönlendirmek oldukça güç. Üstelik öyle bir toplantı olmalı ki, hem tam istendiği gibi bir bağ kurulsun hem de olabildiğince keyifli geçsin. İşte, PCSTUR’un farkı burada ortaya çıkıyor. Gezi öncesi süreçte amaçlar doğrultusunda yaratıcı öneriler sunuyor, bütçe ve lokasyona birlikte karar veriyoruz. Daha sonra konuklarımızı, dünyanın en ilginç yerlerini görmeleri için profesyonel ekibimize teslim ediyoruz. Sizlerse turun ne kadar keyifli ve verimli geçtiğini paylaşmış olduğumuz görüntülerle görebilirsiniz.

 

KONGRE VE FUAR KATILIM HİZMETLERİ

Sektörünüz ne olursa olsun, hangi alanda faaliyet gösterirseniz gösterin, dünyanın birçok noktasında işinizle ilgili kongre ve fuarlar düzenleniyor. İster siz katılın isterseniz davet ettiğiniz konuklar katılsın, organizasyona dair hiçbir şeyi düşünmenize gerek yok. Bizler bu konuda deneyimli kadromuzla yanınızdayız. Her çeşit kongre ve fuara katılımınızla ilgili kayıtlarınızın yapılması, uçak bileti ve vize alımı gibi işlemlerinizi sizin adınıza PCSTUR ayrıcalığı ile yürütüyoruz.

 

ÜRÜN LANSMANLARI

Kurumunuzun, yeni ürünlerini tanıttığı lansmanların altından başarılı bir şekilde kalkmak tam bir takım oyununu gerektiriyor. Konunun uzmanı çalışanlarımız, stratejik iş ortağı anlayışıyla, sizlerle birlikte bir ekip oluşturup verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hedefe uygun mekân belirleyerek ürünü yansıtacak şekilde hazırlıyorlar. Bu noktadan sonrası süsleme, catering, sanatçı, animasyon gibi başlıkların belirlenmesine kalıyor. Bu başlıklar da konunun içeriğine göre detaylandırıldıktan sonra ürününüzü tanıtmak için tamamen hazırız. Lansman günü PCSTUR ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız!

 

YURTİÇİ REZERVASYON HİZMETLERİ

Yeni bir ülkede yepyeni bir deneyim yaşamanın keyfi kadar zorlukları da oldukça fazla. Ancak aşılmaz zorluklar değil bunlar. Bireysel ya da grup olarak ülkemize gelen misafirlerimize verdiğimiz hizmetlerle bu zorlukların üstesinden geliyoruz. Dilerseniz hazır paketlerden yararlanın, dilerseniz bütün seçenekleri sunarak size özel program yaratalım. Her koşulda, gün geçtikçe güçlenen ekibimiz ve Türkiye’nin her noktasına yayılan iş ortaklarımızla deneyiminizi kalıcı hatıralara çeviriyoruz biz. Türkiye’nin önemli turizm merkezlerine günübirlik ya da değil, kültür gezileri düzenliyoruz. Bunlara katılmak ya da iş toplantılarınızdan boş zaman aktivitelerinize dek her anınızı Ülkemizin eşsiz güzellikleriyle geçirmek sizin seçiminiz. Üstelik işe dair her türlü birlikteliğinizi geçirebilmeniz için özel olarak hazırladığımız tekne gezilerimiz de seçenekler arasında. Mavi yolculuklar, hatta İstanbul, Boğaz ve adalar gezileri sizi bekliyor!

 

TRANSFER HİZMETLERİ

PCSTUR transfer hizmetleri ile havalimanına gitmek veya karşılanmak çok kolay. Dünyanın her yerinde istediğiniz saatte istediğiniz yerden transferinizi gerçekleştirebiliriz. Bizi arayın, sizi veya misafirlerinizi karşılayalım havalimanından alalım ve otele bırakalım. Binek, lüks, minibüs veya otobüs her türlü konforlu araçla isterseniz yolda küçük bir panoramik tur da yapalım.

 

Taleplerinizi info@pcstur.com adresine göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş sağlayacağız.

 

PCS Tur © Tüm Hakları Saklıdır.